Bir Kadın Yaratmak-1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir Kadın Yaratmak-1
11 yıldır evliyim. Eşim Aylin çok çekici bir kumral güzeli , çok iyi eğitimli ve zeki bir kadın ancak çok büyük bir problemimiz vardı. Aylin cinsel ilişki ile orgazm olamıyordu.

Mastürbasyonla bile çok uzun sürede ve ender olarak klitoral orgazma ulaşabiliyordu.

Bu sorununu daha sevgili olduğumuz zaman söylemişti bana ama ben eski tecrübelerimden bunu kolayca aşabileceğimi düşünerek üzerinde fazla durmamıştım. Orgazm olmasa da seks yapmak hoşuna gidiyordu ve ben mutluydum. Evlendik. Ancak aradan yıllar geçtikçe bu durum ikimizin de kendimizi yetersiz hissetmemize, seks sırasında suçluluk hissetmemize ve her ikimiz için de zevk almaktan çok Aylin’i orgazm yapma uğraşına dönmüştü.

Bu durum ikimizin de hayatını kötü etkiliyordu .

Aylin psikolojik tatmin dışında öyle çok büyük bir zevk almadığı için konvansiyonel seks dışındaki, fantezilere, oyunlara ve değişik arayışlara da kapalı kalıyordu ve bu aramızdaki görünmez gerginliği daha da arttırıyordu. Evli çiftleri birbirine bağlayan en önemli yakınlaşma aracı olan seks yapma sıklığımız azaldıkça, gündelik hayatın getirdiği gündelik sorunlar ve problemler arasında zamanla birbirimizden uzaklaşmaya başladık. Birbirimize duyduğumuz sevgi ve saygı hızla azaldı.

Artık en ufak şeyler için bile tartışıyorduk. Benim sevgim ve saygım da bitme noktasına gelmişti. Bir süre sonra onu bana hiçbir şey ifade etmeyen bir yabancı olarak görmeye hatta sıklıkla ondan nefret etmeye başlamıştım. Artık onu sadece yabancı bir kadın, yabancı bir vücut olarak görüyordum. İşte bu dönüşüm inanılmaz maceramızın başlangıç noktasıydı.

Aylin’i duygusal hazırlıklar, tavizler, ikna için uzun hazırlıklar ve sıkıcı, kontrollü bir seks olmadan, istediğim zaman, istediğim gibi sikmek için yollar ararken bir dergide Rohypnol hakkında bir makaleye denk geldim. Bu bir haptı ve amacının dışında tecavüz olaylarında kullanılmasıyla tanınıyordu. Türkiye’de satışı yasak olmasına rağmen kanun dışı yollarla temin edilebiliyordu.Okuduğum kadarıyla tam aradığım gibi bir çözümdü.

Bir süre araştırdıktan sonra Dolapdere’deki çingenelerden almayı başardım ve hafta sonu Üniversiteden arkadaşım Bora’yla çıktığımız gece kullanmaya karar verdim.

Bora yakın arkadaşımdı zaman zaman hep beraber dışarı çıkardık geceleri. İflah olmaz bir müzmin bekar ve çapkındı. Hepimiz aynı muhitte oturduğumuz için genelde Fenerbahçe civarında buluşurduk. O gece de Fenerbahçe Marina’da buluşacaktık, barları gezecek ve dans edecektik. Aylin içki içince, seks konusunda bir tık daha arzulu ve istekli olurdu, bir de üzerine dans ve canlı müzik eklenince iyi bir karışım olacaktı. Gece içkiler su gibi aktı, ilk gittiğimiz barda içkisine bir kere hap atmıştım. Çılgınca dans ettik. Gittiğimiz bir diğer barda garanti olsun diye yarım bir hapı da çaktırmadan içkisine attım. Bir süre sonra Aylin anlaşılan tam kıvama gelmiş inanılmaz seksi danslar yapmaya başlamıştı. Normalde asla yapmayacağı şekilde hiç kimseye aldırmadan adeta benimle ayakta sevişiyordu. Barlar kapanmaya başlamış, ben sabırsızlıkla eve gidip hapların tadını çıkarma planları yaparken Bora bizi evine davet etti.

Yeni aldığı pikabı ve funky plaklarını göstermek istiyordu. Aylin bu teklife bayıldı dili dolanarak “tabi gidelim bayılırım funk’a” deyince isteksizce tamam dedim.

Bora’nın arabasına bindik. Araba büyük bir pikaptı. Camları da koyu renk olduğu için içerisi oldukça karanlıktı

Biz Aylin’le arkaya oturduk, yolda gittikçe artan bir arzuyla öpüşmeye başladık, elimle bacaklarını aralayarak eteğini iyice geriye çektim ve külotunun arasından onunla oynamaya başladım. O ise elini pantolonumdan içeri sokmuş sikimi okşamaya başlamıştı bile! Allah’ım bu hap bir harikaydı! Normalde başkalarının yanında asla böyle şeyler yapmama izin vermezdi. Aynadan Bora’yla göz göze geldik gülümsüyordu ben de gülümsedim ve göz kırptım başımla nasıl gibisinden bir işaret yapınca o da kafasını arkaya çevirdi, Aylin’in açılmış bacaklarının arasındaki elimi görünce sırıttı ve devam edin gibisinden baş salladı. Bu arada Aylin iyice azmıştı elleriyle pantolonumun düğmelerini açtı ve eğilip taş gibi olmuş sikimi ağzına alarak yalamaya başladı OFFF harikaydı.

Sağ elimle eteğini iyice yukarı çekerek elimi külotunun arkasından kaydırarak klitorisini okşamaya başladım bir yandan da baş parmağımı amının içinde dolaştırıyordum. Araba sarsılınca kafamı kaldırdım ve Bora’nın yola değil bize bakmaya çalıştığını gördüm, göz göze geldik ve ben mutlu mutlu gülümsedim…

Sonunda iyice sarhoş bir halde, Bora’nın evindeydik işte.

Aylin Bora’nın gösterdiği plaklar arasından seçmeye çalışıyordu, ben de solunda durmuş kalçalarını okşuyordum, elimi yavaş yavaş aşağıya kaydırarak eteğinin içine soktum ve parmaklarımla Aylin’in klitorisiyle oynamaya başladım. Normalde Aylin buna asla izin vermezdi ama hiç sesini bile çıkarmamıştı. Hem şaşırmış hem de başka bir erkeğin yanında bunu yaptığım için çok heyecanlanmıştım. Aylin ise bana yardımcı olmak için bacaklarını hafif aralamıştı bile, belli ki onun da hoşuna gidiyordu. Sonunda Aylin bir tane plak seçti. Bora plağı pikaba yerleştirirken Aylin de bana doğru döndü ve sarılarak onu öpmeye başladım, dünyada bir tek biz kalmışız gibi öpüşüyorduk. Müziğin sesi bizi kendimize getirdi. Çalan Aylin’in çok sevdiği bir Temptations parçasıydı, ses sistemi harikaydı sanki bir konser alanında gibiydik. Aylin bir melek gibi salınarak dans etmeye başlarken ben tuvalete gittim. Ayılmak ve açılmak için yüzümü yıkadım ve bir kere daha rohypnol’ü bulan adama dua ettim saçımı başımı ve dimdik sikimi düzeltip banyodan çıktım.

Salonda Bora ve Aylin sarılmış dans ediyorlardı, loş ışıklar, harika ses sistemi ve Temptations’ın şarkısıyla ortam muhteşemdi, ben gelince yüzü bana dönük olan Bora hafifçe çekilerek Aylin’i bana devretmek isterken elimle hayır devam edin gibi bir işaret yaptım ve gülümseyerek yaklaştım, müzik harikaydı, ellerimi Aylin’in kalçalarının iki yanına koyarak dimdik sikimi kalçalarının arasına yerleştirerek dansa katıldım Aylin şaşırarak bana dönünce daha da yaklaşarak öptüm. Ellerim kalçalarını iki yanından kavramış dans ediyor ve öpüşüyorduk. Bora’yla yine göz göze geldik gülümsüyordu, dans ritminde Aylin’i Bora’ya doğru götürmeye başladım ve Aylin’in kalçaları Bora’ya yaslandı. O halde dans etmeyi sürdürdüm, Aylin’in kalçaları her harekette Bora’nın aletine sürtüyor olmalıydı, Aylin biraz şaşırmış halde bana bakmak istedi ama elimle ensesinden hafifçe bastırarak öpmeye devam ettim. Aylin hapın, içkilerin ve ortamın etkisiyle olacak kendini bana teslim etti. Artık Bora’da iyice yaslanmıştı, ellerim Aylin’in vücudunda dolaşıyordu Aylin ise kendini teslim etmiş aramızda yılan gibi kıvrılarak dans ediyordu. Aylin’i sert bir hareketle çevirerek arkadan sarıldım ve ellerimle saçlarını kenara çekerek dudaklarımla boynunu öpmeye, ellerimi göbeği ve göğüslerinde gezdirmeye başladım, Bora yeni pozisyona hemen adapte olup o da yaklaştı, bir elimle Aylin’in ensemdeki kolunu kaldırarak Bora’nın boynuna sarılmasını sağladım ve dudaklarımı boynundan çekerek kulağına hemen tuvalete gidip geleceğimi söyledim. Aylin artık Bora’nın kollarında dans ediyordu. Bora’yla göz göze gelince yine gülümsedim ve tuvalete doğru ilerledim.

İçeri girdiğimde heyecandan olacak tir tir titrediğimi fark ettim. Kalbim bir davul gibi atıyordu.

Neler yapıyordum? Gece nasıl devam edecekti…

Kendimi sakinleştirdim derin bir nefes aldım ve dışarı çıktım, salonda Aylin Bora’nın boynuna sarılmıştı, Bora’nın elleri ise hafif hafif Aylin’in kalçalarında dolaşıyordu. Beni görünce okşamayı bıraktı ama dansa devam ediyordu. Salonun elektrik anahtarına doğru ilerledim ve ışıkları yavaşça kısmaya başladım, içerisi artık iyice loş olmuştu, yine arkasından yaklaştım Aylin’e. Bütün vücudumla yaslandım, ellerimi belinden yukarıya doğru sürerek göğüslerini avuçladım ve boynunu öpmeye başladım, Bora’da yaklaşmıştı, Aylin gözlerini kapamış rahatça öpebilmem için başını arkaya omzuma yaslamıştı. Bora benim tepkimi anlayabilmek için çok yavaşça yaklaşarak Aylin’in boynunun diğer tarafından öpmeye başladığında Aylin derin bir nefes aldı, heyecanlandığında hep böyle yapardı. Bütün vücudunda dolaşan ellerimize teslim olmuştu, Bora yavaşça boynundan dudaklarına doğru ilerliyordu tam dudaklarından öpecekken Aylin başını bana doğru çevirdi, elimle çenesinden tuttum onu öpmeye başladım ve parmaklarımı da dudaklarında gezdiriyordum,

çenesinden tutarak yavaşça Bora’ya doğru çevirdim, Aylin parmaklarımı yalamaya devam ediyordu, Bora’ya doğru ilerlettim ve dudakları birleşti. İlk defa Aylin’i başka bir erkek öpüyor, dilini dudaklarının arasından sokup çıkarıyordu. Artık Aylin inlemeye başlamıştı, ellerimi göğüslerinden yukarıya doğru kaydırarak elbisesini askılarından tutarak omuzlarından aşağı indirmeye başladım, karşı koymuyordu. Yavaşça beline kadar indirdim elbisesini ve sonra askılarından tutarak sutyenini aşağıya çektim. Dolgun memeleri sütyeninden dışarı fırladı, meme uçları diken gibi dimdik olmuştu. Aylin kollarıyla göğüslerini kapatarak bana doğru döndü, utanmıştı. Kollarını tutarak boynuma doladım yeniden ve dans ederek Bora’ya yaklaştım. Aylin yine ikimizin arasındaydı, Bora ellerini Aylin’in çıplak omuzlarında gezdirmeye başlayınca Aylin’in titrediğini hissettim, göğüs uçlarını göğsümde hissediyordum taş gibiydi. Bora sütyeninin kopçasını açtı, ellerini sırtında gezdiriyordu, ben ise ellerimle kalçalarını yoğuruyor ve her hareketimde elbisesinin eteğini yukarıya topluyordum, sonunda bütün eteğini belinde topladım. Bora fırsatı kaçırmadan kendini arkadan Aylin’e sımsıkı yaslandı ve müziğin ritmiyle aletini çıplak kalçalarına sürtmeye başladı. Aylin’in çıplak kalçalarında başka bir erkeğin aletini düşünmek beni patlatacak kadar heyecanlandırmıştı. Bora şimdi ellerini Aylin’in omuzlarından öne doğru kaydırmış ve göğüslerini okşamaya başlamıştı, parmakları göğüs uçlarına değdiğinde ise Aylin’in nefesi hızlandı, Bora meme uçlarını parmakları arasına alıp sıktığında ise Aylin’in yüzü zevkle çarpıldı ve dudaklarını ısırmaya başladı. Dayanamıyordum hızla elbisesini aşağıya çektim. Elbisesi kayarak yere düştü ve sonra külotunu aşağı indirmeye başladım. Artık Aylin başka bir evde iki erkeğin arasında çırılçıplaktı.

Hemen ben de soyunmaya başladım Aylin gözlerini kapatmış, kollarıyla arkasından boynunu öpen Bora’ya sarılmış zevkten inliyordu. Artık sikmeliydim orospumu! Omuzlarından tutarak Bora’ya döndürdüm ve kalçalarından kavradım, Bora Aylin’in dudaklarına yapışmıştı bile. Arkadan karımın amını avuçlayınca dudaklarından “ıııhhh” diye bir inleme kaçtı, amı sırılsıklamdı, sular neredeyse bacaklarından akacaktı, parmağımı klitorisinin üstünden kaydırıp amına soktuğumda ise gelmeye başladı. Bacakları, kalçaları titriyordu Bora’ya sarılmış olmasa yere düşecekti sanki. 9 yıllık evliliğimizde hiç bu kadar kolay ve şiddetli geldiğini görmemiştim. İnanamıyordum! Bu ilaç yüzünden miydi? Yoksa iki erkekle beraber olmak mı bu kadar heyecanlandırmıştı Aylin’i? Daha fazla düşünmeden sikimi Aylin’in zaten sırılsıklam olan amına hızla soktum.

Aylin düşmemek için Bora’ya tutunmak zorunda kalmıştı. Yavaşça pompalamaya başladım. Bora’yla göz göze geldik başımla hadi der gibi işaret ettim anlamıştı, sırıtarak tek eliyle pantolonunun düğmesini açarak sikini çıkarttı ve diğer eliyle Aylin’i boynundan tutarak aşağıya bastırmaya başladı. Şimdi Bora’nın siki, neredeyse Aylin’in yüzüne değiyordu. Büyülenmiş gibi Aylin’in ağzını açışını ve o güzelim gül dudaklarının Bora’nın sikinin koca bir mantara benzeyen başına kapanışını seyrettim.

Tam o anda şaşkınlıkla Aylin’in yeniden gelmeye başladığını fark ettim. Bütün vücudu istemsiz bir şekilde titriyordu düşmemek için Bora’nın kalçalarına sarılmıştı. Başka bir erkeğin siki şimdi karımın ağzındaydı ve o titreyerek geliyordu.

Yüzlerce kez hayal ettiğim ve sadece hayallerimde olacağını sandığım şey gerçekleşmişti. Dayanamayarak Aylin’in içine fışkırmaya başladım. Aylin’in başı sürekli oynuyor, Bora’nın sikini ağzının derinliklerine alıp çıkarıyordu. Bora’nın yüzünde, ne kadar zevk almakta olduğunu açıkça belli eden bir ifade vardı. Başı hafifçe arkaya devrilmiş, gözlerini yarı kapatmıştı. İki eli, birer pençe gibi Aylin’in omuzlarını kavramıştı. Sonra kalçalarını ileri geri oynatmaya başladı. Artık sikini Aylin’in ağzına sokup çıkarıyor, onu ağzından adeta sikiyordu. Manzara müthişti.

– “Ohhh ağzın am gibi…” dedi Bora hırıldayan bir sesle. “Hadi iyice em bakayım sikimi… İyice em… Ohh şimdi fışkırtacağım ağzına… Gırtlağına fışkırtacağım şimdi… Ohh hadi yut tohumlarımı… Yut tohumlarımı…”

Kalçalarının titrediğini görebiliyordum. Sonra vücudu da kasılmaya başladı. Aynı anda Aylin’in boğazı da oynamaya başlamıştı. Tanrım, herif gerçekten de Aylin’in ağzında fışkırtıyor, o da büyük bir iştahla hepsini yutuyordu.

Yine patlama noktasına gelmiştim hemen içinden çıktım Aylin’in.

Bora Aylin’in omuzlarından tutarak kaldırdı ve dudaklarından öperek fısıldadı

-Benimle gelin

ve salonun kapısına doğru ilerlemeye başladı Aylin’in dizleri hala titriyordu onu kucağıma aldım kollarıyla boynuma sarılmış, bacaklarını da belime dolamıştı. Bora’yı takip ettim. Bora loş odasında yatakta dizlerinin üzerinde bekliyordu siki yay gibi dimdikti Aylin’i yavaşça yatağa indirirken Bora Aylin’e yaklaşarak

-Arkanı dön dedi, Aylin bana tutunarak arkasını Bora’ya döndü, dizlerinin üzerinde, yüzü yatağa dönük, kıçını dışarı çıkarmış, belini bükmüş bekliyordu. Tanrım, karım azgın bir orospuya dönmüştü O güzel yüzü ve şehvetle gerilmiş dudaklarıyla yeni bir siki içine almak için karşımda bekliyordu. Fazla bekletmedi Bora onu. Arkadan sokulup sikini önünde açılmış bekleyen o güzelim amın dudakları arasına yerleştirdi ve bir anda dibine kadar geçirdi Aylin’e. Aylin’in dudaklarından bir inleme kaçtı. Hiç itiraz etmeden, kendini yabancı bir adama siktiriyordu. İtiraz etmek ne kelime, zevkten bayıldığını görebiliyordum. Uzanarak sikimi yakaladı ve şehvetle yalamaya, ağzına sokup çıkarmaya başladı. Bora zevkten uçmuştu iki eliyle Aylin’i belinden kavramış, sikiyordu.

Birden belini getirmeye başladı. Vücudu sarsılıyordu. Kendini tutamamıştı. Tohumlarını Aylin’in amına dolduruyordu. İçindeki sikin fışkırdığını hissetmek de Aylin’e yetmişti tabii. Vücudunun dalga dalga sarsılıp çırpındığını, ağzının sessiz bir çığlıkla açıldığını, adeta kendinden geçerek belini getirdiğini görebiliyordum.

Aylin zevkten, içkiler ve haptan kaymış gözleriyle, hiçbir yere bakmıyor gibiydi şuursuzca vantuz gibi beni emiyor ve inliyordu. Bora, başını arkaya atmış, gözlerini kapamıştı. Ne kadar zevk aldığı yüzünden açıkça belli oluyordu. Durmadan pompalıyor, sikini, Aylin’in artık iyice şişmiş ve içi tıka basa bellerle dolmuş olması gereken amına sokup çıkarıyor, onu çıldırtıyordu. Manzara müthişti doğrusu. Hemen patlayacağımın farkındaydım. Bunu mümkün olduğu kadar geciktirmek istiyordum.

İçimden gelen bir ses, daha da müthiş şeyler olacağını söylüyordu. Daha bu düşünceler kafamın içinden geçerken, Bora’nın Aylin’in belindeki ellerinden birini çekip, hemen önündeki o yusyuvarlak kalçaların arasına götürdüğünü gördüm. Önce avuçladı. Sonra bana bir göz kırptı ve başparmağını ağzına sokup ıslattıktan sonra onayımı bekler gibi durarak bana baktı, başımı yavaşça eğince parmağını Aylin’in kalçalarının arasındaki yarığa sokuverdi. Aylin’in vücudunun elektrik çarpmış gibi titrediğini gördüm. Bana hiçbir zaman izin vermediği o küçük ve pembe göt deliğinde başka erkeğin parmağı vardı. Aylin kurtulmaya çalışır gibi kalçalarını öne itmeye çalışırken Bora bastırmaya başlamıştı bile Aylin sikimi ağzından çıkarmış yalvaran gözlerle bir bana bir Bora’ya bakarak “Hayır oradan olmaz…” demeye çalışırken

Bora

-“ŞŞşşşşş hiç acımayacak…bırak kendini…yoksa canını yakarım” diye fısıldıyordu.

Aylin sakinleşmiş gibiydi. Bora bir taraftan sikinin çevresine sımsıkı dolanmış olan amı sikmeyi sürdürüyor eli de boş durmuyor gittikçe hızlanan bir şekilde hareket ediyordu. Artık başparmağını Aylin’in götüne sokup çıkarıyordu. Aylin alışmış gibiydi. Sikimi daha bir hırsla yalıyor, boğazına kadar sokup çıkarıyor bir yandan da kalçaları çalkalanıyor, dalgalanıyor, kıvranıyordu.

– “Ohhhh… peki… götümden de sik beni…” diye hafifçe inledi birden. “Oh hadi götümden sik beni, götüme sok sikini…tamam mı…sok götüme”

Aylin gözümün önünde bir yabancıya götünü sikmesi için yalvarıyordu!!!

Bora’nın o ana kadarki niyeti neydi, pek emin değildim ama, Aylin’in son sözleri, eğer varsa, kontrolü elinden kaçırmasına neden olmaya yetmişti. Kalçalarını geri çekerek, am suları ve bellerle sırılsıklam ıslanmış, pırıl pırıl parlayan sikini Aylin’in amından çıkardığını gördüm. Sonra eliyle dibinden tutup, başını önündeki pembe göt deliğine dayayışını ve bastırmaya başlayışını büyülenmiş gibi izledim. Başı neredeyse girmişti bile. Bora şimdi iki eliyle Aylin’in kalçalarını ayırabildiği kadar ayırmış sikini yavaş yavaş sokuyordu Aylin’in götüne. Aylin’in yüzü çarpılmıştı. Bora’nın kasıkları kalçalarına yapışıp, o çelik gibi sik tümüyle götüne gömüldüğünde, tüm vücudu sarsılmaya başladı. Ağzından küçük çığlıklar kaçırarak, kim bilir kaçıncı kez belini getiriyordu. Götü, Bora’nın sikini bir mengene gibi sıkıştırmış olmalıydı. Sonra Bora, Aylin’in götünü sikmeye başladı. Yavaş ve uzun hareketlerle, sikini o yumuşacık, ateş gibi yanan deliğe sokup çıkarıyor, sokup çıkarıyordu. Manzara, tek kelimeyle müthişti.

Belimin her an gelebileceğinin bilincinde ve bütün gücümle bunu geciktirmeye çalışarak, Aylin’in sikilişini seyrediyordum. Sanki tepeden tırnağa, kocaman bir sik gibi hissediyordum kendimi. Tüm hayatım boyunca bu kadar çok tahrik olduğumu hatırlamıyordum.

Ben de Bora da iyice hızlanmıştık şimdi. Siklerimiz, birer piston gibi Aylin’in götüne ve ağzına girip çıkıyordu. Aylin ise bir yandan kendini parmaklıyordu. Gözleri sımsıkı kapalı, beli aşağı bükülmüş, kalçaları götüne girip çıkmakta olan sikin işini kolaylaştırmak için iyice havaya kalkmış, dudakları ağzına girip çıkmakta olan o sikimin çevresine bir vantuz gibi yapışmış, sikiliyordu. Hem de ne sikiliyordu. İnlemeleri gerçi burnundan geliyordu ama, o kadar şiddetliydi ki!

Belim gelmek üzereydi ama Bora benden çabuk davrandı. Birden dibine kadar geçirdi Aylin’in götüne. Hayvani sesler çıkarıyor, kalçaları kasılıyordu. Tanrım, Aylin’in götünün derinliklerine boşaltıyordu. Bir taraftan da iki eliyle Aylin’in dalgalanan,

çırpınan vücudunu kontrol altında tutmaya çalışıyordu.

Aylin, götüne fışkıran salvoyla birlikte kontrolden çıkıverdi. Sikim bir anda ağzından çıktı ve ikinci salvoyu yüzünün tam ortasına yedi. Bu onu daha da çıldırttı sanki.

Öyle ki, Bora da tutmayı beceremedi Aylin’i. Bir anda onun da siki çıktı dışarı. Ama hala fışkırmaya devam ediyordu. Beyaz erkeklik sıvılarının havada geniş bir kavis çizip Aylin’in o baştan çıkartıcı kalçalarına yağması öylesine tahrik edici bir manzaraydı ki!

Sonra Bora kendini sırt üstü yatağa bırakıverdi tükenmiş olmalıydı ben de diğer tarafa yığıldım Aylin dizlerinin üstünde kafası yatağa dayanmış sarsılıyordu sonra titremeleri hala devam ederken başını yana çevirdi. Gözleri şehvetle kısılmış, belini kavisleştirmiş, kalçalarını havaya dikmiş, kıpır kıpır kalçalarıyla dönmüş bizi seyrediyordu.

Tanrım, hala doymamıştı galiba. Bizim aksimize, hiç de yorulmuş görünmüyordu. Başını yataktan kaldırarak yanaklarından aşağı akan bellerimle, kalçalarını kıvıra kıvıra aramıza doğru ilerledi. Ne kadar yetenekli olduğunu çok iyi bildiğim parmaklarıyla küçülüp yapış yapış olmuş siklerimizle oynamaya başladı. Bu kadarı bile yetti bize. Önce doğruldu yatağın üstünde, sonra da pozisyonunu değiştirip, başını Bora’nın kucağına götürdü. Her şey tam karşımda cereyan ediyordu ve en küçük ayrıntıları bile görebiliyordum. Aylin dilini çıkarıp elindeki sikin başını yalamaya başlamıştı. Bir yandan da gözlerimin içine bakıyordu. Sonra dudakları aralandı ve Bora’nın yarı kalkmış siki ağzında kayboluverdi. Yanakları yine içeri çökmüştü. Hırsla emiyordu. Amacı belliydi. Bir an önce kalkmış bir sike kavuşmak istiyor, başını Bora’nın kucağında yukarı aşağı hareket ettiriyordu. Doğrusu tahmin etmediğim kadar çabuk kalkıyordu Bora’nın siki. İlk başlarda, Aylin’in her başını aşağı bastırışında Bora’nın kasıklarındaki kıllara kadar inen dudakları, ağzının içindeki sik büyüdükçe, giderek daha yukarlarda kalmaya başlamıştı. Bunu görmek beni yeniden ve alabildiğine tahrik etmişti. Aylin de çok tahrik olmuştu bu durumdan. Yine burnundan gelen memnuniyet mırıltıları çıkarıyordu. Bora’nın yüzünde ise şaşırmış bir ifade vardı. Galiba sikinin yeniden ve bu kadar çabuk kalkmasına akıl erdirememişti.

Sonunda karım hareketlendi ve yüzünü Bora’ya dönerek, yatmakta olan Bora’nın üstüne çıktı. Dizleriyle, onun iki tarafında yere basmıştı. Bir elini uzatıp, az sonra içine alacağı siki, yeniden kavradı ve kalçaları onun artık mosmor kesilmiş kocaman başına doğru alçalmaya başladılar. Şişmiş amının hedefine ulaştığını, Bora’nın sikinin başının o kaygan deliğe değdiğini, Aylin’in vücudunun titremesinden anladım. Biraz daha oturdu sonra sikin üstüne. Yüzü birden gerildi. Ağzı alabildiğine açıldı ve derin bir inleme çıktı ağzından.

– “Offf ne kadar da büyük sikin…” dedi Ahhh çok hoşuma gidiyor… Çok hoşuma gidiyor… Ohhhhhhh…”

Birden olduğu gibi oturuverdi karım, Bora’nın sikini, köküne kadar almıştı içine. Hap ve içkiler bir mucizeye sebep olmuş, soğuk karım hayallerimin de ötesinde bir seks ilahesine dönüşmüştü. Bora’nın sikinin karımın amına sonuna kadar girdiğini, görebiliyordum ama ondan daha da müthiş bir manzara vardı gözlerimin önünde. Karımın yıllardır istediğim göt deliği, Bora’nın belleriyle parıl parıl, içine girecek siki bekler vaziyette, tam karşımdaydı.

Daha bekleyemezdim doğrularak sırtından bastırdım ve zaten kaygan olan deliğe dayayarak tek harekette götüne soktum sikimi.

– “Ohhhhhh….” diye inledi Aylin, “Ohhh sok bebeğim… Hepsini sok bana… O Ohhhh hadi sikin beni… Ohhh hadi ikiniz de sikin beni… İkiniz birden sikin beni… Hem amımdan, hem götümden sikin beni… Ohhhhh…. Immmhhhhh…”

Hepimiz çıldırmış gibiydik hızla pompalıyorduk iki sik, karımın amına, götüne girip çıkıyordu artık. İnanılmayacak kadar çok tahrik olmuştum.

Aylin, kelimenin tam anlamıyla çıldırmış gibiydi bu arada. İki erkeğin arasına sıkışmış çıplak vücudu dalgalanıyor, sarsılıyor, çırpınıyordu. Kalçaları aşağı yukarı hareket ediyor, bir amını altındakine bir götünü üstündekine veriyordu. Aylin uçmuştu, bir kadının olabileceği en yüksek noktada olmalıydı

Ohhhhh bak nasıl sikiyosunuz beni… Ohhhh sikin beni… Ohhhhhhh, amımdan götümden sikin beni… Immmhhh…”

Beli gelmeye başladı tekrar… Üstelik bu sefer, durulmak da bilmiyordu. Başını sağa sola sallıyor, çığlıklar atıyor, vücudu dalga dalga sarsılıyor, titriyordu. Sonra ikimiz de aynı anda gelmeye başladık. Odada çığlıklar, inlemeler, homurtular, bir anda birbirine karıştı.

Artık bitmişti… Bora sırt üstü devrilmiş gözlerini kapamıştı, Aylin ise fetüs pozisyonunda yan yatmış hala istemsiz bir şekilde zevk titremeleri geçirerek yarı baygın yatıyordu. Ben ise fiziksel olarak bitmiş olmama rağmen heyecan ve mutluluktan gevşeyemiyordum bile. Bütün bu yaşadıklarımız, aklımın köşesinden bir fantezi olarak bile geçmezdi her halde. Düşünemeyeceğim şeyleri, gerçek olarak yaşamıştık. Olup bitenler benim için kelimenin tam anlamıyla süper şeylerdi. Zerrece pişmanlık duymuyordum. Pişmanlık ne kelime, her şeyi baştan yaşamak için elimden geleni yapabileceğimin farkındaydım. Karımın durumunun da benden farklı olmadığı apaçık ortadaydı. Gerçi gece boyu yaptıklarında ona vermiş olduğum hapın büyük etkisi vardı mutlaka ama içinde bastırdığı, sikişmeye, aynı anda iki hatta belki daha çok erkek tarafından evrile çevrile sikilmeye hazır bir kadın olduğu da bir gerçekti.

Yıllarca orgazm olamamış kadın bir zambak gibi açılıvermişti.

Şimdi ne olacaktı? Hayatımız nasıl devam edecekti…

Sabah Bora ile, karım ile birbirimizin yüzüne nasıl bakacaktık?

Bir sürü soru kafamda dolaşıyordu ama bu saatten sonra ne yapabilirdim ki. Aylin’in yanına uzanarak uyudum. Sabah uyandığımda Aylin yanımda uyumaya devam ediyordu. Bora yoktu, kalktım, evde de yoktu. Salonda Pikabın üstünde adıma bir zarf vardı.

Merakla açtım.

devam edecek…

-Alıntıdır-

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir